درباره ی ایران بنا

ایران بنا مجموعه ای تخصصی درحوزه ی  نقد، بررسی و فروش آنلاین محصولات ساختمانیست. بنیانگذار ایران بنا شرکت خانه ایرانیان مهراز سازه به شماره ثبت ۳۳۱۱۶ است که دارای رزومه ی درخشان در زمینه ی مشاوره، طراحی، نظارت و اجرای پروژه های بزرگ مسکونی، تجاری، صنعتی، اداری و… در داخل و خارج از ایران می باشد. همچنین در راستای رشد و توسعه ی شرکت، همکاری خود را با شرکت تلاشگران فراز خاورمیانه(هلدینگ شرکت های ایثارگری) آغازکرده است.

وجود برندهای مختلف داخلی و خارجی همچنین تخصصی بودن محصولات و خدمات در صنعت ساختمان، آشفتگی را درهنگام خرید برای مصرف کنندگان به وجود می آورد. ایران بنا با بهره گیری از تجارب ارزشمند و کارشناسان و متخصصین صنعت ساختمان، سعی در ایجاد بستری مناسب جهت نقد، بررسی و خرید آنلاین این صنعت دارد. ایران بنابه عنوان فروشگاه اینترنتی ساختمان با ارتباط مستقیم با تولیدکنندگان و واردکنندگان اصلی، به دنبال شفاف سازی قیمت محصولات و خدمات در این صنعت می باشد.

ایران بنا همواره تلاش می نماید ارتباطی شفاف بین تولیدکننده و مصرف کننده ایجاد کرده و بهترین، راحت ترین، مطمئن ترین و به صرفه ترین خرید را برای مصرف کننده رقم بزند. ایران بنا حمایت از تولید ملی و محصولات باکیفیت داخلی در این صنعت را از اصول اساسی کار خود می داند.

به طور خلاصه مزایای سرویس های ایران  بنا به شرح زیر می باشد:

۱- حق انتخاب:

یکی از مزایای مهم ایران بنا قدرت بالای انتخاب در میان طیف گسترده ای از کالاها و خدمات است. ایران بنا، با همراهی مشتریان در فرآیند خرید و حفظ جایگاه بی‏‏‏‌طرفانه در میان آن ها، نهایت تلاش خود را می‌‏‏کند تا هر دو طرف در معامله، سود برند. کاربران و مشتریان ایران بنا می‏‏‌توانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست کالای مورد نظر خود، وب سایت ایران بنا را بررسی کرده و با حداکثر اطمینان کالای خود را انتخاب و خرید کنند.

۲- مقایسه ی آسان کالا و خدمات درصنعت ساختمان:

در مقایسه با خرید از خرده فروشان سنتی، اینترنت به خریداران این امکان را می دهد که به راحتی دو کالا را در کنار هم مقایسه کنند و حتی در صفحه ی مانیتور خود به طور همزمان به دو کالا در کنار فهرستی از مشخصات هرکدام نگاه کنند. این کار بسیار ساده تر از آن است که مشخصات یک کالا را هنگام خریدِ کالای دیگر به خاطر داشته باشیم.

یکی از برتری های ایران بنا امکان نمایش بازخورد(فیدبک) مشتریان است که می تواند به خریداران اطلاعات ارزشمندی درباره ی کیفیت کالا یا خدمات ارائه نماید. همچنین نظر کارشناسان متخصص ایران بنا در مورد هر محصول تصمیم گیری را راحت تر می نماید.

۳- مشتری مداری منحصر به فرد:

ایران بنا همواره تمام تلاش خود را درحفظ حقوق مشتریان به کار می گیرد و مشتری مداری را سرلوحه ی کار خود قرار داده است.

۴- عرضه ی کالا و خدمات با قیمت ارزان درساختمان:

ارائه ی خدمات به صورت آنلاین و حذف هزینه های فروشگاهی و واسطه گری به ایران بنا این اجازه را  می دهد تا قیمت کالا و خدمات خود کاهش دهد. بنابراین استفاده از سایت ایران بنا باعث می شود هزینه ها به طور چشمگیری کاهش یابد.

۵-تولید محتوای تخصصی جهت محصولات و خدمات:

یکی از اولویت‌های ایران بنا، تولید و ارائه ی محتوای فنی مورد نیاز کاربران با بالاترین استانداردها، برای تسهیل در فرایند پیش از خرید آنهاست. ما همواره سعی می کنیم که تمام کاربران ما، کالای تخصصی مورد نیاز خود را به درستی و با دقت بالا و بیشترین سهولت انتخاب نمایند. ایران بنا تلاش می‏‌کند تا در طول فرآیند خرید یعنی پیش، حین و پس از خرید، بیشترین ارزش را برای کاربران و مشتریان خود ایجاد نماید.

۶-تضمین کیفیت و اصالت:

یکی از دغدغه های خریداران، کیفیت و اصالت کالاست. تأمین کنندگان ایران بنا همواره برندهای معتبر هستند و ضمانت اصالت کالا را دربالاترین سطح ارائه می دهند.

۷-روش های خرید و پرداخت متنوع:

یکی اربزرگترین مشکلات درصنعت ساختمان تأمین نقدینگی برای تولیدکنندگان و مصرف کنندگان می باشد. ایران بنا با طرح خرید نقدی، چک، تهاترو… سعی در کم کردن این مشکل برای خریدران محترم دارد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 15 =