درباره ما

گروه ساختمانی خانه ایرانی وابسته به شرکت آژیانه به شماره ثبت۳۳۱۱۶ با هدف ارائه خدمات، محصولات، استانداردها و تکنولوژی های نوین و بهینه در صنعت ساختمان در رشته های معماری، سازه، تأسیسات مکانیکی و الکتریکی پدید آمد. این گروه متشکل از مدرسین دانشگاهی، مهندسین با تجربه و کادری کارآزموده می باشد. مهم ترین شعار گروه خانه ایرانی، اشاعه ی معماری پایدار و سبز همچنین ارائه ساختمان با بالاترین استانداردهای جهانی در طراحی، نظارت، اجرا و تولید مصالح، متناسب با فرهنگ و بینش ایرانی و نهایتاً ساختمانی استاندارد، پایدار و مقاوم، بهینه و اقتصادی می باشد. این گروه در سه بخش ذیل به صورت گسترده فعالیت می نماید.

ارائه و تولید محصولات و تکنولوژی های برتر ساختمان

در این زمینه، گروه خانه ایرانی با پژوهش و بررسی های فراوان، محصولات انحصاری، کلیدی و مهم مانند سقف و دیوار فوق سبکHayat Wall-Easy Slab و… را ثبت اختراع و مجوز تولید انحصاری به شماره ۸۱۴۵۵ و ۸۱۴۵۳ از اداره کل مالکیت صنعتی اخذ نموده است. این محصولات سهم بسزایی در سبک سازی، مقاوم سازی، زیبایی و کاهش هزینه های مصرف انرژی ساختمان راداراست.

خدمات فنی و مهندسی

در بخش خدمات مهندسی از ابتدا تا انتهای پروژه، گروه خانه ایرانی با خدمات مهندسی شامل طراحی، مشاوره و مدیریت پروژه و به صورت کاملاَ تخصصی در مباحث معماری، سازه، تأسیسات الکتریکی و مکانیکی درکنار کارفرمایان محترم قرار می گیرد. این گروه با حفظ ارزشها و بینش های ایرانی و رویکرد پاسخ دهی به تمامی نیازهای حال و آینده و مدرنیته خواهی جامعه ایرانی و ضرورت توجه به انرژی های نو و قابل تجدید، همچنین صرفه جویی در مصرف انرژی در ساختمان ها، خدمات متفاوت و نوینی را با توجه به پژوهش و تحقیقات زیادی که در این راه انجام شده در این بخش ارائه می دهد.

استاندارد سازی

در هرجامعه ای نیازهای مردم با توجه به اقلیم، فرهنگ، اقتصاد و… متغیر است. ما بر آنیم که بتوانیم استاندارد ملی مطابق با استانداردهای بین الملل داشته و هرجا استاندارد خانه ایرانی به چشم می خورد همگان این اطمینان را حاصل کنند که تمامی استانداردهای طراحی، نظارت بر اجرا و مصالح در آن رعایت شده است و برند خانه ایرانی را به یک برند قابل قبول جهانی تبدیل کنیم.